Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1 hete letöltöttem a Skyrim-et...

1 hete letöltöttem a Skyrim-et.2db deamon tools fájl tartozik hozzá. Telepítésnél lenne szükségem. Valaki?

Figyelt kérdés

Na szóval. Elsőnek fel is ment rendesen, játszottam is vele. Újra lett rakva a gépem. Letöltöttem ugyanazt a torrentet, de nem engedi betallózni a 2. CD-t. A letöltő oldalon a kommenteknél olvastam, hogy in7-nél angolnak kell lennie a telepítőnek. Átállítottam angolra. Vírusirtó nincs fent a gépemen. Mikor kéri a következő lemezt, ezt hozza be, és ezt a célirányt is adja be:

[link]

Múltkor jó volt. most nem. Mi lehet a baja? :)

A válaszokat megköszönöm!! :)



2015. júl. 1. 11:16
 1/2 anonim válasza:
nekem is ez volt először a problémám,de csináld azt mikor kéri a 2. lemezt akkor az eredeti letöltésnél daemon toolsall megnyitod és folytatódni fog.csak próbáld meg!
2015. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azóta már megoldottam, de köszi :)

letöltöttem egy portable-t :D :)

2015. júl. 17. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!