Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreas-ban ha nem...

A GTA San Andreas-ban ha nem tudom megszerezni a repülői engedélyt vagy mit akkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon könnyen ment a játék, 3 napja játszok vele, de nem tudom megcsinálni azt a részét amikor egy repülővel akadályokat, szinteket kell teljesítenem hogy megkapjam az engedélyt, tudnátok ebben segíteni?

2015. júl. 2. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a küldetés neve?
2015. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindjárt mondom, amúgy a repülőgép iskola.
2015. júl. 2. 11:27
 3/13 A kérdező kommentje:
Learning to fly
2015. júl. 2. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Gyakorold. Ennyi a 'titok'. Itt van nemi segitseg: [link]


A tortenet szempontjabol kotelezo elem, nem tudsz tovabb jatszani, ha nem vegzed el mindegyik feladatot legalabb bronze-ra.

2015. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Okés, köszi, csak még az elsőt sem tudom megcsinálni. :/


És még egy kérdés, hogyha Zero-nál nem csinálom meg az összes küldetést akkor nem mehetek majd tovább a küldikkel egy idő után?

2015. júl. 2. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem Zero mellékszál és nem kötelező megcsinálni.

A repülős küldik meg tényleg nehezek, ott kb én is majdnem feladtam, sokan szívnak vele, de gyakorold be és menni fognak.

Ha minden kötél szakad és sehogy sem megy, akkor vannak fent a neten mentések, tuti van olyan is, ami azután a küldetés után játszódik. Ja és ne cheatelj, mert nem mindenkinél, de előfordulhat, hogy a cheatektől bekrepál a játék egyik küldetése, nagyon a vége felé. Nekem ez volt, elhiheted, hogy nagy buli volt újrakezdeni :D Meg egyszer véletlenül letöröltem a mentésemet, úgyhogy még azt a tippet is adnám, hogy két helyre ments :D

2015. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az velem is volt már, ugyan itt tartottam és egy újat raktam a régi helyére és az törlődött. Hallottam már ezekről a cheatekről, ezek hogyan segítenek egyáltalán a repülésben? :D
2015. júl. 2. 11:43
 8/13 A kérdező kommentje:
És a flying skill-nek a feléig kell felvinni a képességet?
2015. júl. 2. 12:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja a cheatet csak úgy mellékesen említettem meg. Amúgy nem hiszem, hogy ezek a vezetés skillek érdemben befolyásolnának bármit.
2015. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor végig kell csinálnom az egész iskolát? :P
2015. júl. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!