Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban midre mit gondoltok...

Lolban midre mit gondoltok Zedet, Fizzt vagy Leblanc-t vegyem meg? Egyikkel se jatszodtam, ezek közül melyik a könnyebb champion?

Figyelt kérdés
Jövőhéten se lesznek ingyenesek ezért nem tudom kipróbálni. És nem szeretnék heteket várni rá.

2015. júl. 6. 10:11
 1/2 Chessbase válasza:
Lb nagyon op ha jól megtanulsz vele játszani de én inkább 1 Syndrát vennék.
2015. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lb-t természetesen!...én lebla main vagyok...sok kombót lehet csinálni vele,épp ezért élvezet...

1v1-hez:w-q-r(ami ugyanaz,azaz q-mesterije lesz),majd e,ha nem hal meg,akkor ignite....menekülni befutsz a junelbe,vagy valahova,ahol van a bokor: w,majd futsz...r,majd w megint,de gyorsnak kell lenni vele....maxolási sorrrnd:q-w-e-r...de előszőr a w-re tegyél,hogy tudj addigis farmolni...apra kell építeni...hirtelen ennyi jutott eszembe....ja lb-vel a sárkányt nagyon könnyen belehet lopni,úgy ahogy ks-elni etc...üdv silver 2.

2016. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!