Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Metin2 szerver lesz a...

Melyik Metin2 szerver lesz a jobb melyiken érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Severis2


www.facebook.com/severis2?fref=nf&__nodl


Vagy Classic2?


www.facebook.com/MT2Classic?fref=ts&__nodl



2015. júl. 6. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiket sem mert szinte az összes metin2 vírusos.

Ha mégis nagyon akarsz metin2-zni akkor a simával vagy a ddmt2, pvp2-vel a legérdemesebb!

2015. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyiket se mert csak pénzlehúzás.

Összedobnak valami igénytelenül kinéző cuccot, ráfirkálják, hogy + ez + az aztán beteszik ládákba amit meg lehet venni az Item Shop-ban. De ha nem ott veszed hanem mástól az méregdrágán adja. Ha meg úgy veszed hogy készen van a fegyver meg a vért akkor 800-1000 rúd.


Lehet vele 20 szintet fejlődni.

Utána betesznek egy pályát ahova a cucc nem lesz jó.

Direkt olyan erősségűre csinálják a mob-okat, hogy megint venned kelljen új vértet és fegyvert.



ÉS AKKOR EZ AZ INGYENES JÁTÉK.



Ennyi erővel WOW-ozhatnál is.

Az nem pénzlehúzás.

Ott a havidíj és annyi.

Nem fogsz elakadni 10-20 szintenként mert gyenge a cucc. Insta. Felveszed amit adnak és kész. Nem kell húzni senkit mert alig jön EXP meg hasonlók. Nem az van, hogy van 2 város meg 5 pálya aztán kész.



Persze aki ragaszkodik a napi 10 óra farmoláshoz és az 1-2 pályán lévő vagy szörnyeket ölök bátorságköpennyel vagy PVP-zek életmódhoz amit én kb 1 hét alatt meguntam annak a Metin 2 való meg aki csóró annak is.

2016. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!