Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 könyv online?

The Witcher 3 könyv online?

Figyelt kérdés
Szeretnék a játék harmadik részével játszani, de ahhoz kéne ismernem az előző részeket is. Valaki azt írta hogy elég ha elolvasom a könyvet, és akkor érteni fogom, na mármost megvenni nem szeretném meg nem is hiszem hogy Budapesten kapható. Tudnátok interneten írni oldalt ahol online elolvashatnám, az sem baj ha angol.

2015. júl. 8. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Andrzej Sapkowski könyveiből készült a játék, és 99%, hogy kapható a közeli könyvesboltokban.
2015. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Elég olcsón meg lehet venni, vagy Rukkola.hu-n tudod cserélni más könyvre. Privátban leírom hol tudod elolvasni, ha tényleg nem tudod megvenni.

2015. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végülis megvehetem, azt hittem drágább lesz. :)
2015. júl. 8. 22:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem drágák, de érteni ezekkel sem fogod, mert a játék nem adaptáció...
2015. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem adaptáció, de nagy pluszt adhat a játékélményhez. Legalábbis én elolvastam a magyarul megjelent könyveket, és a 2. rész alatt nagyon tetszettek a kis utalások, felbukkanó mellékszereplők.
2015. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csori96 ***** válasza:
A könyvek elolvasásával nem fogod megismerni az előző részeket, mivel az első rész is a könyvek cselekménye után játszódik.
2015. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp kell játsszak a játékkal is?
2015. júl. 9. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
A játékok a könyvek után játszódnak. Az 1. játék úgy kezdődik, hogy súlyos sebekkel, amnéziásan visszakerülsz Kaer Morenbe miután 5 évvel ezelőtt egy paraszt hasbaszúrt egy vasvillával és meghaltál, a szerelmeddel együtt aki megpróbált meggyógyítani. A könyvsorozat pedig azzal ért véget, hogy meghaltál(legalábbis úgy tudom). A játékokban innentől kutatsz azután, hogy mi történt/hol voltál/miért üldöznek a Vadak/ki az és hol van Jennefer stb. És ezzel amit mondtam még csak nem is spoilereztem, mert a sztori bonyolódik ahogy kiderülnek. Ezért igazán akkor fogod érteni a 3. részt, ha játszol az előző részekkel. És ehhez az élményhez ad hatalmas pluszt a könyvek ismerete, bár nem létszükséglet mert a naplóban lesznek leírások.
2015. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor viszont fogok játszani az előző részekkel is. Igazából azért nem akartam mert a Bioshock Infinitevel is így voltam, hogy ki akartam próbálni de valaki azt mondta hogy azért nem baj az ha játszom az előző részeivel, de azokat nem élveztem annyira. Remélem a Witcherrel másképp lesz.
2015. júl. 10. 00:37
 10/10 anonim ***** válasza:
A Witcher 1. részénél az egyetlen amit szokni kell, az az irányítás. A Harcban csak jól időzítve kell megnyomnod a gombot, és Geralt magától végrehajtja a támadásokat. ha rászánsz egy kis időt, akkor egy jó sztorit kapsz kárpótlásként.
2015. júl. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!