Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen számítógépes játékot...

Milyen számítógépes játékot ajánlotok ~16 körüli gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Jönnek az unoka öcséim és van +2 laptop számukra

Olyan 5 évesek a gépek viszonylag korszerűek.

Én NFS-re gondoltam mert azon lehetne multizni és tolhatnánk 4-en 5-en lövöldözőst annyira nem akarok talán a CsS nem vagyok az a kockulós alkat nem játszottam 10 éve játékokkal nem tudom mi van. Ha minden kötél szakad van PSP-m, meg PS1-em Sega, nintendo, tetris, Inkább szerettem volna szabadtéri programokat nekik de esett az eső és nem akarja abba hagyni.

Egy szó mint száz milyen játékokat töltsek és telepítsek?



2015. júl. 9. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 5 éves laptop : korszerű -> netezni,filmet nézni ... Ma azon nem fognak játszani (persze 2011-2012-ig talán viszi a játékokat).
2015. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LaTueur ***** válasza:

Én a kicsit gondolkodósabb játékokat szeretem, de (főleg multiban) ezek is lehetnek izgalmasak: Civilization(én a 4-t ajánlom, de az 5 is jó), Total War(szerintem a Medieval II futna rajta), The Guild II, Town of Salem(ez internetes), Crusader Kings II, Europe Universalis IV(lehet, hogy csak a 3 futna), Agar.io(ez is internetes, a multit kicsit nehezebb megoldani), Minicraft(ne mond, hogy nem hallottál róla).

Az én gépem is régebbi, ezek futnak rajta. Remélem valamelyik megtetszik és jó játékot kívánok!

2015. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LaTueur ***** válasza:
Még esetleg Simcity.
2015. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

css-ni akarnak de nem örülök neki :) Lementek faterral strandra tökéletes az idő

Este horrort nézne a kisebbik. :) Jellem építő Én horror filmeken nevelkedtem és igen pozitív hogy a my little pony helyett sthepen kinget néztem 11- után vhs-en :D Mástap aludtam suliban. Bocs az off családi regény miatt gondoltam érdekesnek tartja valaki. Meg szeretek mindent megmagyarázni.

2015. júl. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!