Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS 1.6-ot le lehet-e tölteni...

Péter010203 kérdése:

CS 1.6-ot le lehet-e tölteni még normálisan vírus mentesen, ha igen, és ti is azzal játszotok biztonságosan adtok hozzá linket?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!

2015. júl. 9. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor vedd meg eredetiben, mert megéri. Nekem is van egy, ami most már igen nagy kincsnek számít. A steamen meg tudod vásárolni a digitális verziót.
2015. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül?
2015. júl. 9. 20:28
 3/17 anonim ***** válasza:
2500 forint körül van a steamen: [link] . Valamilyen online vásárlásra alkalmas bankkártyával tudsz vásárolni azt hiszem.
2015. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, bocs. Az áruházban csak az Anthologyt lehet megvenni, ami ugye a Counter-Strike 1.6 és még pár játék, ami alapból jár mellé: [link] Ez 11 euro, ami nagyjából 3400 forint körül van. Nekem is ez van, csak még tokos dvd változatban.
2015. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, de mivel tud többet a pénzes cs 1.6?
2015. júl. 9. 21:30
 6/17 anonim ***** válasza:
steamen szoknak lenni leárazások minden évszakban,ezekböl a legjelentösebb a nyári és a téli leárazás,ilyenkor levan érazva, megtudod venni 2 euróért/600Ft is
2015. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sok elönye nincs,látod a többi steames játékost,feltudod venni barátnak öket,tudsz irni velük játék közben steamen,képernyömentéseket csinálhatsz,na és persze ami a legfontosabb hogy nemfognak lecheaterezni,szerintem ilyen 600/800Ft(leárazáskor) igazán nemsok pénz érte,és utána ha megvetted örökre a tiéd,bármikor letudod tölteni steamröl az eredeti verziót magadnak
2015. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, csak meg kell beszélni a szüleimmel, mert még kiskorú vagyok (szerintem ezt meglehetett látni a kérdésen is), de ők azt hiszik, mert nem technológiai zsenik (már kértem játékot steamről), hogy elvesz a bankkártyájukról plussz pénzt.., hogy tudnám meggyőzni, hogy ez nem igaz.
2015. júl. 10. 00:32
 9/17 anonim ***** válasza:
nemtudom,nekem is pont ilyen felfogású szüleim vannak :D
2015. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ismerőseidet nincs e paypaljuk,ha van és segitenek nem gond
2015. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!