Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vírusirtó mellé milyen...

Avast vírusirtó mellé milyen vírusirtót lehet biztonságosan telepíteni és használni?

Figyelt kérdés
Avastom van de teliment a számítógépem vírussal, törölni vagy leállítani nagyon körülményes. Olyat keresek amit mellette lehet használni, ha kikapcsolható annál jobb ha van olyan és akkor időnként bekapcsolnám hogy ne húzza állandóan a memóriát és átnézetném a számítógépet. De ha csak olyan van ami mindig működik és lehet az avast mellett használni olyan is jó lenne.

2012. júl. 28. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Két vírusvédelmi szoftvert nem ajánlatos párhuzamosan futtatni.Könnyen "összeakadhatnak" aminek nem szokott jó vége lenni.

Miért körülményes törölni ? Nincs más választásod ha egy másikat akarsz felrakni.

2012. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, azért keresek olyat amivel nem zavarják egymást.

Azért mert körülményes törölni,egyszerű felhasználók számára pedig lehetetlen. Nem lehet letelepíteni és nincs a programokban sem. persze a widowssal együtt biztosan lejön.

Másfelől pedig nem én választottam ezt az ócska semmirevaló vírusirtót ami csak vírusirtók feltelepítése ellen véd.

2012. júl. 28. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom miért írják egyesek, hogy lehetetlen az Avastot törölni a gépről, a vezérlőpultokból simán le lehet szedni.
2012. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért írják mert nincs ott. :D Ha ott lenne már rég leszedtem volna.
2012. júl. 28. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. júl. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!