Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » No man's sky (játék)!?

No man's sky (játék)!?

Figyelt kérdés
Aki hallott már róla, vagy imádja már most, vagy utálja, viszont néhány dolog kiderült, de sajnos sok más ködös a játékkal kapcsolatban. Ami érdekelne, és sehol nem találtam még róla konkrét információt(hallottam ezt is-azt is). A játékban magányosak leszünk, offline fut majd, és csak az enciklopédia lesz amit megosztunk, vagy egy mmo-hoz hasonlóan, abban a világban játszanak majd a játékosok ahol a többiek, és összefuthatunk másokkal is?

2015. júl. 11. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
mmo lesz.
2015. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kaphatnék erre valamilyen konkrét hivatkozást, ahol bővebben olvashatok a részletekről? Hallottam már több helyen hogy "akár npc-k akár más játékosok által irányított karaktereket láthatunk..." de olyat is hogy "csak az atlas lesz melyet feltöltve megosztunk a többi játékossal, és twitch-en, illetve videómegosztókon keresztül oszthatjuk meg az élményt másokkal..." (tehát mintha nem mmo lenne), és egy ekkora világot megmozgatni iszonyatos szerverpark kéne hogy épüljön, hiszen hatalmas terek lennének betöltve folyamatosan.
2015. júl. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!