Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mieiket vegyem meg PS3 vagy...

Mate999 kérdése:

Mieiket vegyem meg PS3 vagy gyűjtsek még Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Heló!


Ezt neked kell eldönteni.

Nézd meg, melyik felhozatal szimpatikusabb az exclusive címekkel. Így a legjobb talán választani.

2015. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár, hidd el, sokkal jobb mindkét konzolnál!
2015. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én xbox 360-at vennék.
2015. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az írás hibákért.
2015. júl. 13. 20:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak küldöm, hogy ez a baj hogy nemtudom eledöntetni meiket vegyem meg. De köszi a váloszotak de még jöhet.
2015. júl. 13. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Ps3 jobb.
2015. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még jöhet.
2015. júl. 14. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Figlyj. Midnkét konzolnál máso kaz exclusive játékok. Azt nézd meg, melyikek tetszenek jobban. God of War vagy Halo. Gears of War vagy Uncharted. És így tovább. Hiába mondja valaki ,hogy 360-at vegyél, ha nem tetzenek azo ka címek, amik csak rá vannak, és fordítva a ps3-ra is igaz. Nézz utána, mik jöttek ki, és mi az , ami jobbna tetszik. Ennyi.
2015. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak köszönöm de xbox-ra és ps 3-ra is azok a játékok jöttek ki amiket én nagyon szeretek pl: grant theft auto 5. de azér köszönöm.

.

2015. júl. 14. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezek alapján dobj fel egy érmét, és dönt ha fej ps3, ha írás, xbox360.

Ha nem száímtanak az exclusive címek, akkor tökmindegy.

Gondold át, mit vársz el, és mit akarsz a konzoltólTényleg azért veszel konzolt ,hogy az összes platformra megjeletn játékokkal játsz csak? Így nem sok értelme van...

Nekem speciel a ps3 kínálata jobbna beöj,n míg haveromnak a 360-é. Másiknak a Wii tetszik. Egyikünk se mondta azt - sőt, egyik ismerőöm se -, hogy azért vesz konzolt, hogy a "közös játékokkal" játszon, és nem érdeklik az exclusive címek. Hiszne a cska az adott platformra kijött játéko ka léynegek az mellett, hogy melyiekt vedd, ez a legfontosabb szempont.

Szóval nézd mge a játékokat, és válassz az alapján szeirntem, nehogy megbánd a döntésed.

Bár biztos ,hogy konzolra van szükséged ,ha ne mérdekelnek az exclusive címek?

2015. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!