Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti hogyan FPS-eztek Multiplaye...

Ti hogyan FPS-eztek Multiplayer játékokban?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Titanfall c. játékot játszom, és iszonyat béna vagyok! 15 óra játék után is.. Néha-néha jobban lövök, néha néha nem. Lassú a reakció időm, és célozni sem tudok.

Ti milyen egérsebességgel játszotok? Tudom hogy ami nektek jó, az lehet nekem gagyi lesz, de kíváncsi vagyok.

Az a poén hogy Single Player-ben a legtöbb FPS-t nehéz fokozaton játszom, de ez annyira gyors folyamatú, hogy nem vagyok hozzászokva, ilyen sok idő után sem.


2015. júl. 13. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
15 óra nem sok, ha teljesen más a ritmusa mint amit megszoktál sokszor kell 50+ óra is mire vállalható teljesítményt tudsz produkálni egy játékban(single t meg semmi értelme multival hasonlítani, legnehezebb fokozaton is hamarabb le tudod őket ölni, mint ők téged).
2015. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Egyébkén igen, a Single Player nehéz fokozaton inkább lassú folyamat, főleg a modern FPS-ekben. Inkább kicsit gondolkodósabb lesz mint hogy pörgős, hisz folyamatosan ügyesen kell mozogni, fedezékben lenni - de nem annyira számít a reakció idő. Emlékszem legutóbb a Medal of Honor Warfighter-t vittem ki Tier1 fokozaton, és jól éreztem magam miatta. A Multiban már lealáztak.. lehet annak a multija egyszerűbb lenne.

Mindenesetre már a 20. órában járok, és semmivel nem vagyok jobb. Egy kicsit erőt adott a kommented, az 50+ óra miatt. Fel akartam adni, de lehet csak szimplán gyakorolnom kéne.

2015. júl. 14. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akik a megjelenése óta játszanak valószínűleg már bőven több száz óra felett vannak, jobban ismerik a fegyvereket\pályákat, és alapvetően kb képben vannak, hogy hova érdemes először nézni(biztos tudod mire gondolok, ha századik alkalommal rontasz be ugyanabba a házba, akkor azért van már egy rutin, és tudod, hogy hol szoktak általában állni a népek). Nekem 800(!) óra bc2 után kellett legalább 50 óra bf3, hogy legalább ne haljak meg többször mint ahányat magammal viszek, csak mert teljesen más a lövöldözés benne.
2015. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!