Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tűnnek el Minecraftban...

McAdam1022 kérdése:

Miért tűnnek el Minecraftban az NPC-k, Mobok, állatok?

Figyelt kérdés
Beírtam egy seedet a világ generálásához, és egy falu közelében dobott ki. Minden tele volt emberekkelstb. Aludtam, és másnap reggelre, a falu egész lakossága eltőnt. WTF??? Ráadásul mikor megyek szörnyezni, akkor ha távolról kiszúrok egy szörnyet, kicsit közelebb megyek, és eltűnik. WTF???

2015. júl. 18. 22:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és maguktól se nagyon akarnak spawnolni... Ami a mobokat illeti: Nem békésen játszom!
2015. júl. 19. 00:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát indítsd újra a világot ugyanazzal a seeddel, igaz,velem nem történt még ilyen pedig már 2éve játszom.
2015. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogyha távol megyek, akkor még a spawnerek sem spawnolna, és ha egy házban alszok a falusiakkal, nem tűnnek el. Amúgy azt hogy kell?
2015. júl. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!