Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem spawnolnak a Minecra...

Caring kérdése:

Miért nem spawnolnak a Minecraftban állatok?

Figyelt kérdés
Xbox 360 os minecrafton van egy mapp,és nem spawnlonak rajta állatok.De egyszerűen a halakon meg a polipokon kívűl semmi...HELP!

2012. aug. 13. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy nincs hal azt csak kipecázni lehet de ha nincs állat akkor nincs pókfonál és akkor nincs pecabot ezt lécci gondold át amúgy bizti van csak a te biomodban pont nincs ez van pech am lehet hogy a dificultiddal van baj nézd meg rem segitettem ha igen zöld kéz létszi kösz
2012. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. kommentelő: Az állat és a szörny az két külön dolog;)
2012. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.Kommentelő. Mint írtam HAL és POLIP van.És a pókfonalat pedig pók adja,ami még mindig nem állat,hanem szörny.És ez egyik napról a másikra történt,haverokkal bejártuk az egész mapot,és hidd el,ha azt mondom nincs állat(haverokat leszámítva)akkor ott tényleg nincs.
2012. aug. 15. 00:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké,megvan a baj! Sok volt a farkas :) Mivel ez egy xbox minecraftos kisvároska,minden lakónak kb 2-3 kutyája volt minimum.És ha sok a kutya,nem spawol több állat.(Nem tudom miért igazából).Úgyhogy most lemészároltuk a kutyákat,és újra vannak állatok. :)
2012. aug. 21. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!