Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamikor Várható, hogy...

Valamikor Várható, hogy megjelenik a Half-Life 3? Egész sorozatot követtem, játszottam és nagyon tetszik, a jétk, történet.

Figyelt kérdés

Egész sorozatot követtem,játszottam és nagyon tetszik , a jétk, történet... Néztem oldalakat de mindenfélét halottam..

Örülnék egy Hl 3-nak?

Ti?


2015. júl. 19. 17:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=GNpIV0-1zeI&index=17&list=PL..

Ebben a videóban 5 perctöl láttam hogy indulnak a borealishoz de "dogg" megmentette alyx-et és gordont..

Ez jelent valamit , hogy alyx apja azt mondta gordonnak hogy pusztitsák el?

2015. júl. 19. 17:16
 2/12 anonim ***** válasza:

Half Life 3-ról kb. ennyit lehet tudni:

[link]


:D

2015. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valve külön időszámítást használ, még a bejelentett termék sem akkor jelenik meg, amikorra írják (később):


[link]


Amikor 1998-ban bejelentették hogy hamarosan jön a TF2, akkor 2007-ben jelent meg. Mivel a HL3 be sincs jelentve, így a megjelenés ideje a végtelenig ugrik.

2015. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:( Igaz a tfröl amit mondtál..

De én nagyon várom :)

2015. júl. 19. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Több teória is kering hogy miért nincs HL3..van aki azt mondja hogy el se kezdték, van aki azt mondja hogy már többször is elkezdték csak nem volt olyan jó mint az előző részek. Mivel az összes HL rész remek lett (szinte mindenhol 90pont feletti értékeléseket kapott) és mert már annyi idő telt el az előző rész óta az embereknek hatalmas lett az elvárása a 3. résszel szemben.


A másik ok pedig a Valve többi játékai mint például a Dota 2 vagy a CS:GO. Korábban egy interjúban elmondták hogy ők inkább ezekre a játékokra koncentrálnak most mintsem a HL-ra. De mivel hamarosan kiadják a konzoljukat (Steam Machine, amolyan PC-konzol hibrid) így előfordulhat hogy elkészítik rá a HL3-at exkluzív gyanánt(elvégre minden konzolnak van exkluzív címe).

2015. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz. Ha mégis, azt mondom, ennyi idő után már kenjék a hajukra.
2015. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyjából ,, kiváncsi lennék a történet végére...

Elvileg 2017 Novemberébe "lesz" kiadva , és egy végjátékot szeretnének kiadni.

2015. júl. 20. 09:19
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Kérem a forrást, mert a Valve soha nem nyilatkozott olyat, hogy lesz Half-Life 3. SOHA.
2015. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nembirom linkelni mert 2014-ben néztem egy asszem gamekapocs oldalon.
2015. júl. 22. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Azt nem mondanám hiteles forrásnak.
2015. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!