Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO. Miért írja ki mindig,...

CS:GO. Miért írja ki mindig, hogy "Failed to create D3D device? Többször is felraktam már a directx-et, de semmi. 1366x768-as monitorom van, és egy Asus GTX 750Ti 2GB OC-val futtatnám. Nem megy kárba a pénz, ha megveszem? Megoldás?

Figyelt kérdés

#GeForce #Asus #GTX #gtx 750ti #CS:GO. Counter Strike: Global Offensive
2015. júl. 20. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Fura, mert ezt általában az AMD kártyák szokták produkálni, Nvidia-nál még nem láttam. Egyébként azt jelzi, hogy régi a videokártya drivere, frissíteni kéne.


"Nem megy kárba a pénz, ha megveszem?"

Tehát most kalózverzióval próbálkozol? Akkor ne csodálkozz, ha hibás.

2015. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, AMD kártyám van. Pár hete szedtem le, és a mostani HD4670-es kártyámon írta ki. Asus GTX 750Ti 2GB OC-t fogok venni, és azon elvinné maxon 40FPS körül, vagy 60FPS-el más beállításokkal? Mert ha nem indul el, akkor a pénz oda. Régen sokkal gyengébb vidikarival elindult XPn, csak laggolt mint állat. De ha megveszem steamen (tudom 4200, nem éri meg stb, de na) akkor biztos hogy el fog indulni?
2015. júl. 20. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Még szép. GTX 660-on is megy 60-70 FPS-el full grafikán.
2015. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
60Hz-s monitoron 60FPS-t látok csak, de akkor köszi a választ:D
2015. júl. 20. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!