Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon sok "minigamet" láttam...

Nagyon sok "minigamet" láttam a youtubeon minecraftrol, mint pll:tnt run, hunger games, gömb . stb. és ezek megtetszettek, és én is kiakarom probálni. Csak nem tudom hogy hogy kell elindutani ezeket, vagy megtalálni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 22:57
 1/5 LaTueur ***** válasza:
Két fajta van a pluginos és a commandblockos. A pluginosakat csak szerveren lehet kipróbálni, legegyszerűbb, ha beírod a Googleba, hogy pl. Magyar Minecraft Tnt Run szerver, bemásolod az ip-t, beregisztrálsz a szerverre, megkeresed a minigame-et és játszol (csinálhatsz saját pluginos szervert is, de azt bonyolult és erős gép kell hozzá). Commandblockosat nem írtál, de vannak olyaanok is pl.Pac-Man ezeket csak bemásolod, mint egy normál kaladnpályát, a AppData\Roaming\.minecraft\saves mappába, ezeknél esetleg csinálhatsz kissebb szervert, ha tudod, hogy kell.
2015. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ebböl semmit nem értettem :/ nem csaklekell tölteni valamit??tuti nem ilyenbonyolult...
2015. aug. 4. 21:31
 3/5 LaTueur ***** válasza:

Lehet, hogy túl részletesen magyaráztam el? 3 lehetőség van.

1. Keresel egy szervert amin van olyan minigame.

2. Ha single playerben játszható berakod, mint egy normál kaland pályát.

3. Csinálsz egy saját bukitos szervert abba berakod a plugint, készítesz, vagy letöltesz egy hozzá tartozó pályát, bekonfigolod, szóval ez bonyolultabb.

+1 Van néhány, amit csak meg kell nyitni LAN-ra, vagy készíteni kell hozzá egy vanilla szervert.

2015. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan profi minecraftos,hogy ilyeneket megtudjak csinálni de láttam egy videoba hogy van valami IP amit valahova be kell másolni vagy nem tdom..ajj ez tul bonyolult :( sose fogok minigameken játszani :( pedig jo lenne ..
2015. aug. 5. 21:39
 5/5 LaTueur ***** válasza:
Egy szerverre nem tudsz felcsatlakozni? Nem tudsz egy ip-t bemásolni? Jujj! Akkor tölsd le a MesterMC-t és élvezd a heringséget.
2015. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!