Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Győrben olyan...

Hol lehet Győrben olyan gömböt venni, amilyen a Nikon reklámban van?

Figyelt kérdés
Szeretek fotózni és nekem is jól jönne egy olyan üveg gömb féle,de fogalmam sincs hol keressem. Tudnátok segíteni ? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.

2014. dec. 22. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de a reklámot nem ismerem, nincs TV-m... Linkelnéd YouTube-ról esetleg, hátha valami ötlet eszembejut, nagy kedvelője vagyok én is a kreatív fotózásnak...
2014. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az azért nem túl kreatív dolog, hogy ugyanazzal próbálsz kreatívkodni amit egy TV reklámban egy másik fotósnál láttál, főleg, hogy a reklám üzenete az, hogy "EGYEDI VAGYOK". Megjegyzem szerintem az ilyesmit egyáltalán nem könnyű beszerezni.
2014. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: nem találtam meg,de ha megint látom a reklámot lecsekkolom és újból rákeresek.

2.válaszoló:attól,hogy kinéztem magamnak azt a gömböt teljesen lehetek egyedi,mivel más képeket csinálnék vele. Attól,hogy ugyan azt az eszközt használom lehetnek a képek egyediek. Ez most olyan mintha azt mondanád ne vegyek nikon kamerát,mert a tévében az volt és nem egyedi. Mellesleg tényleg nehéz lehet beszerezni,nekem is feltűnt.:(

2014. dec. 24. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért kicsit más kategória egy a fényképezéshez amúgy nem szükséges eszközt használni azért mert más is használta mint fényképezőgépet, de Te tudod.
2014. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laci. válasza:
Hali láttam én is a reklámot nekemis megtetszett az üveg golyós fotózás magyarországon nem találtam sehol ede itt tudsz rendelni gondolkodom rajta hogy kipróbálom én is nemtudom belinkelni valamiért nem engedi mert telóról vagyok szóval az eBay beírod hogy Glass ball és ott találsz
2014. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!