Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a metin2?

Miért nem indul el a metin2?

Figyelt kérdés
letöltöttem, aztán elindult a játék, én ki ikszeltem, aztán pár perc múlva rámentem és mikor rá akarok menni a játssz most-ra akkor nem enged belépni oda és szürkés színü

2015. júl. 23. 15:47
 1/5 Trevor. ***** válasza:
87%
Mert egy szar játék.
2015. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, így jársz a legjobban. A te érdekedben remélem, sosem indul el a Metin2, és így kénytelen leszel valami minőségi MMORPG-t keresni.
2015. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek az előttem szólókkal. Ez még csak az kezdet, ha tovább játszanál még sok-sok bug várna szeretettel, ráadásul előbb-utóbb az idegrendszered is rámenne. A Metin2 az, aminél tényleg bármilyen más MMORPG jobb.
2015. júl. 24. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
80%
Például World of Warcraft bármelyik része, vagy MOBA: League of Legends.
2015. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Gondoltam, hogy egyszer eljön az idő amikor el sem indul. :D

Amúgy ha az a szerver nem indul, akkor keress másikat, de jobban jársz, ha inkább hagyod az egészet...

Tapasztalatból mondom, mielőtt jönne valaki, hogy "semmit nem tudsz a metinről, a metin igen is jó játék csak te nem érted a lényegét bla bla bla bla bla".

Kábé három év játék után, hagytam abba végleg. Semmi értelme az egésznek. Harcrendszer jó, grafika szerintem elfogadható (legalább gyenge gépeken is fut). De az, hogy mindenhonnan összeloptak mindenféle cuccot (mondjuk kardok, karakternek a ruhái stb... -.-").

A készítőknek nincs eredeti ötlete, csak lopna mindenhonnan. Jó ez nem akkora gond, de akkor is szánalmas. De az már agyrém, hogy minden egyes szervere a pénzre megy ki... Ha nem szánsz erre a rakás szerencsétlenségre legalább ötezer forintot, akkor egyenlő szinte minden próbálkozásod a nullával...

Csak, hogy mondjak egy példát: pvp karakterem volt és ha jól emlékszem 90-es waros vagy deffes. Na, nehezen tudtak lecsapni, szinte csak a 120+os karik öltek meg. Aztán odajött egy 70-es full sés kis görcs és egyből megöl, én, pedig hiába nyomom a potit, még akkor is megölt... -.-"

Szánalmas egy játék, csak az idődet pocsékolod vele... Inkább ezeket próbáld ki: WoW, LoL, Drakensang (talán).


Én is csak azért játszottam ennyi ideig vele, mert 1. haverok miatt 2. imádtam ölni a sok 9 évest, akik azt se tudják milyen játékkal játszanak... :"3

2015. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!