Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy 10 éves kislány játszat-e...

Egy 10 éves kislány játszat-e a GTA-n?

Figyelt kérdés
Szerintem már túlzásba is viszi.
2010. márc. 6. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki játszik, és semmi baj nincs vele :D
2010. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18+ -os szóval nem. szüleinek dádá.
2010. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
nem lesz tőle semmi baja .. az előző hozzászólónak pedig azt mondom hogy BAROM ezeket csak azért írják rá mert pár csepp vér kifolyik az emberből ha lelövöd sőt még nem is mondanám vérnek mert a grafika az egy rakás SZ@R
2010. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Bár 10 évesen nem biztos, hogy engedném játszani a gyerekemet, de azért az a 18+ is elég nagy túlzás.

13-14 évesen már nem fogja "elrontani" a gyereket, 10 évesen nem tudom mi a helyzet.

Igazából nem egy durva játék, szóval lehet hagynám.

De ha már játszott vele akkor nyugodtan játsszon vele, akkor már úgyis mindegy :)

2010. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Az egyik ismerősöm 3 éves fia is játszik rajta.Szegény teljesen le van butítva.:S
2010. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
8 éves koromban is ismertem, rám nem volt különösebb hatással.
2010. márc. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek olyat, aki még nem volt tízéves, amikor folyton GTA-val meg Doom-mal játszott, és normális ember lett belőle. Azok lesznek erőszakosak, akikben megvan a hajlam, tanultuk pszichológiából.


Válasz a kérdésre: Igen, játszhat vele.

2010. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
játszhat vele de ne vigye túlzásba a játékot mert akkor mindig a gép előtt ül és nyomja egyfoljtába
2010. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kicsi korom óta játszom "erőszakos" játékokkal és utána MÁR nem voltam olyan hisztis gyerek. Ha valami/valaki felidegelt akkor néhány embezt elütöttem, lelőttem(nem a valóságbanXD) és máris nyugodt lettem...Most is így vezetem le néha a feszültséget(jó stressz ellen). Tisztára, mint a Paintball csak ott nincs 300000 életünk míg a másiknak 1.
2011. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!