Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 14-15 éves kislány miért...

14-15 éves kislány miért érdeklődik a horror filmek iránt? Lehet ebből valami baja?

Figyelt kérdés
Pár éve talált pár veréb koponyát, amit nagy becsben őrizget. Ezek csak ilyen tini hobortok vagy valami komoly bajt jeleznek?
2011. nov. 4. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kinövi vagy kicsit depis és így éli meg
2011. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, de teljesen normális felnőtt lett belőlem -persze ez relatív, de nem gyűjtök koponyákat, nem lettem sátánista, stb.-, már horrorfilmeket se nagyon nézek, max ha nevetni akarok egy jót,mert mindegyik annyira sablonos és kiszámítható, hogy kb. vígjátékszint nálam.

Azért figyelj más jeleket is, mert jelezhet depressziót és más lelki eredetű bajokat, de a legtöbb esetben csak tinihóbortról van szó. Most még nem kell megijedni.

2011. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként átlagos lány, bár sok fekete színű ruhát hord, de mindig tesz hozzá valami színeset. Kicsit csendesebb az átlagosnál, de azért van pár barátja. Gyakran dumcsizunk és akkor nagyon vidám. Ha megkérem valami házimunkára azt mindig megcsinálja. Szóval mindent összevetve jó kis lány. Csak nem értem ezt a horror film rajongást. Én a mai napig rettegek megnézni egy ilyen filmet.
2011. nov. 11. 19:57
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. nov. 11. 20:29
 5/7 Baby Firefly ***** válasza:

Ugyan dehogyis , ez csak az a véres korszak szinte mindenkinél megesik hogy ilyen korszakot élnek át,nem lehet belőle semmi baja !!

Én tudom , mert énis 14 éves lány vagyok és ugyanezt a korszakomat élem át.

2011. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 joe90210 ***** válasza:
Lehet,hogy a természetes adrenalint szomjazza...Én is nagy horror-rajongó vagyok,bár kevés az igazi,jó horrorfilm.Mindazonáltal nem lett belőlem sem gyilkos,sem szadista,sem vandál,sem boncmester...néha még majd jól is jön neki,ha megy vérvételre...bírja majd a látványt... :)
2011. nov. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hailey13 ***** válasza:
úristen:D hát ez a verébkoponyás rideg. egyébként semmi baja sincs, vagy ha van, úgyis csak ő tudja lerendezni magában, ne féltsd:) horrorról meg ne is beszéljünk, 15 vagyok és megnéztem az összes olyan horrort amiről azt hallottam hogy ez lélekölő, ez a legbrutálisabb, ez a legstbstb. és nem azért mert arra élvezek ha ilyet látok, hanem egyszerűen egy foktól művészet az ilyen film, van mondanivalója, és persze kíváncsi vagyok miért ilyen vagy olyan reakciót váltott ki a film:) ettől még normális marad.:D
2011. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!