Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The elder scrolls online le...

A The elder scrolls online le van akciózva stemen nagyon kicsi angol tudással érdemes elkezdeni? És ezzel a nettel elindulna?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy szerintetek lesz e még olcsóbb a játék,és hogy szinte nulla angol tudással lehet e boldogulni benne? De a legfontosabb hogy játszani megosztott mobilinternettel játszok ami 30kb/S el tölt le (egy dota meccs akadás nélkül lemegy), a gépet átvinném barátomhoz hogy leszedjem a 60gb ot az még nem gond csak az hogy utána elindulna e és tudnék e rajta játszani?

2015. júl. 26. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A játék alpavetően sztori-orientált. Ha nem beszélsz angolul (németül, franciául, stb), nem fogod érteni a történetetnem fogod érteni, miről szól egy-egy küldetés, extrém esetben nem fogod tudni, mit kell csinálnod.


A küldetések célterületét, az npc-ket jelöli a térképen, de pont olyan lenne, mint egy krimit nézni úgy, hogy nem érted a nyelvet. Ez nem dota, ahol az akció a lényeg.


Persze egy dungeonban, vagy PvP-ben nem kell a nyelvtudás (bár azért nem árt érteni a csapat kommunikációját), de így nem lesz az igazi.


Hogy a neted mennyire elég, azt nem tudom. Nem hangzik túl biztatóan a mobilnet.

2015. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

a jatekot csak akkor eri megvenni ha nagy rajongoja vagy a TES sorozatnak, es erdekel a story, idegen nyelv tudas nelkul nem sok oromod leled benne.

a mobilnet ha mas jatek is elmegy akkor ok, de a kerdes hogy korlatlan az adatforgalmad? ha nem akkor en inkabb hanyagolnam a jatekot.

2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, Humble Bundle-ben volt nemrég 20 euróért, úgyhogy lesz még olcsóbb is.

Az angol nagyon kell hozzá, ha neked nem megy, inkább a TERA-t vagy a Neverwintert ajánlom.

A 30 kb nagyon kevés, az MMORPG-knél 64-et szoktak megadni minimumként.

2015. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Belassul, a skyrimet is olyan 60%ig megétettem amíg meg nem volt magyarítás, olcsóbb szerintetek lesz még egy fél éven belül?
2015. júl. 26. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Augusztus végén, szeptemberben jön az első DLC, akkor biztos lesz akció az alap játékra.
2015. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, a Story jó benne, de nagyon nem nevezhető MMORPGnek az ESO, én már bántam hogy még B2P-ként is megvettem. Story tényleg ütős, de ennyi, marha unalmas és monoton a játék ha elérted a V14-et.


Raid meg az Aréna se segít rajta. AMúgy a világa remek, elég sok olyan dolog van benne ami egyedi.

2015. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!