Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A laptopomon CS:GO-zok és a...

A laptopomon CS:GO-zok és a laptopom el bírja a játékot, viszont a legalacsonyabb grafikán. Kaptam új cuccokat és amikor be léptem hogy ki próbáljam a cuccaimat el kezdett szaggatni. Nem tudom hogy most az új cuccok miatt szaggat a játék?

Figyelt kérdés

2015. júl. 27. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert ha így is a legalacsonyabb grafikán ment, akkor lehet rá esély. De nem vagyok egy szakértő :D
2015. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az engine nem változott, szóval nem hinném, hogy ez gondot kéne okozzon, ha eddig futott szépen akkor kéne most is, de csak akkor akad ha az uj cuccokat nézed vagy ahol eddig ment rendesen már ott se jo?
2015. júl. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szevasztok! Először is köszönöm a válaszokat! Már nem laggol csak szerintem meg kellett a gépnek ,,szoknia" az új cuccaimat de hogyha lesz megint valami probléma akkor majd a jelenlegi kérdés alá fogom rakni majd ha lesz erről a témáról kérdésem. :D
2015. júl. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!