Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tovább a Morrowindben?

Hogyan tovább a Morrowindben?

Figyelt kérdés
A Morrowinddel kapcsolatban van kérdésem. Megöltem Dagoth Ur-t, Azura elmondta meg is jelent, mondott egy mondokát, én nekem adta a gyűrűjét. A Vörös-hegy felett már tiszta az ég, és mindenki tudja, hogy én mentettem meg őket. Csakhogy Nibani Maesa azt mondta, hogy nem teljesítettem be a Nerevarine-proféciát. Szóval? Az alapjátékben nem is lehet? Mert megvan mindkét kiegészítő, de kiakarom vinni teljesen az alapjátékot.

2015. júl. 28. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Már nem nagyon emlékszem a próféciákra, lehet hogy egyik vagy másik részét átugrottad, de ha kinyírtad Dagoth Ur-t, az az alapjáték végét jelenti.


A Morrowindet nem lehet "kivinni" (pl. egyes egymással ellentétes csoportok miatt), de nem is erről szól a játék. Ez a "kivivés" csak az utóbbi pár év játékaiban lett divat, mikor minden csip-csup dolgon aprólékosan át kell rágd magad, hogy nőjön egy százalék mérő. A Morrowindben azt csinálsz, ami jólesik, azokhoz a csoportokhoz csatlakozol, amelyek tetszenek, azt fedezed fel, amihez kedved van. :)

2015. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, hát akkor köszöntem. A kivivést inkàbb a céhekkel kapcsolatban értettem, meg a Négy Sarokkal.
2015. júl. 29. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, erre értettem; sok közülük egymással szemben áll. Pl. a három nagy ház közül (Hlaalu, Redoran, Telvanni) csak egyhez lehet csatlakozni. A három ash vampire klán közül is csak egyhez. Vagy nem lehet egyszerre a katonasághoz és a tolvajok céhéhez. Meg van egy csomó céh, melyekhez csatlakozni sem lehet, de vannak küldetéseik számodra (pl Twin Lamps).


A Négy Sarok (Four Corners of the House of Troubles) a Dunmer templom egyik küldetése; a pap majd elmondja, mit kell csinálni, ha sor kerül rá.

2015. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a Négy Saroknál kellett felolvasni Vivec egyik irományát. De az alapjátékban is lehetek vámpír? Mármint átalakulzatok? Mert eddig is tudtam, hogy 3 klán él. Semleges vámpírokat öltem is már.
2015. júl. 29. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz vámpír. a lényeg, hogy ha vámpírral harcolsz, akkor a betegség elkapásáig hagyd ütni magad. Úgy tudom a katona vagy tolvaj gondot ki lehet kerülni a küldetések megfelelő sorrendű elvégzésével, így mindkét céhhez lehet csatlakozni és kivinni.
2015. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Huu :D akkor nem hagyom ki! És jelzi a játék, hogy elkaptam? Vagy csak 3 nap múlva átváltozok? Plusz melyik klán merre felé van?


De eddig is köszi!

2015. júl. 30. 01:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz:

[link]


A Morrowindben rengeteg felfedezni való dolog van, csak nincsenek szájbarágósan kilistázva, mint az új játékokban. :)

2015. júl. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként itt van az összes quest:

[link]

2015. júl. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is rengeteg infó és "végigjátszás" van hozzá, plusz teljes magyarítás a Morrowind+kieg, Oblivion+kieg, Skyrim plusz ha elkészül kieg csomaghoz.

2015. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt vágom. Nekem megvan az alapjáték, és mindkét kiegészítő, plusz ezekhez a morrohun-os magyarítás. De csak az alapjátékot tudom feltelepíteni, mert mindkét kiegészítő megakad 28%-nál, ès adathibát ír ki. Pedig eredeti mindegyik. :/
2015. júl. 30. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!