Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimban a Mirmulnir sárkány...

Skyrimban a Mirmulnir sárkány legyőzése után azt írja hogy kutassam át a sárkányt. Át is kutatom, elveszek tőle mindent, utána mégis ugyanazt írja még ki, h kutassam át. Valaki segítene benne hogy miért nem enged tovább?

Figyelt kérdés
Ujraindítottam a játékot, még a gépet is, a küldetést is újrakezdtem vagy 10x mégsem akar tovább engedni! A magyarosított verziót játszom.
2015. júl. 19. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól még mert kiszedtél belőle mindent írhatja, hogy kutasd át. Nézd meg a küldetéseidnél. hogy mit kell csinálnod. Ha azt hogy szedj ki valamit, nem tudom mi van.
2015. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, azt mondják kapcsold ki a dlcket és utána próbáld meg megint.
2015. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom kikapcsolni a dlc-ket?!
2015. júl. 19. 22:16
 4/15 A kérdező kommentje:
Na sikerült kikapcsolnom őket, de a probléma még ugyanúgy fennáll! Semmi nem változott... be van ragadva szerintem, de hiába kezdem ujra és ujra a küldetést egyszerüen eddig a pontig minden jó, utána pedig semmi!
2015. júl. 19. 22:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Kint a menüben van egy olyan hogy add ones (magyarul nem tudom) és abban kell legyenek.
2015. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hmm..jó kérdés... Teljesen előről kezdted a küldetést úgy hogy már nem volt benne egy dlc sem?
2015. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom teljesen az elejétől kezdeni, mert mindig felülírtam a mentést! Én marha... De hát nem gondoltam hogy egy ilyen megtörténhet!
2015. júl. 19. 22:34
 8/15 anonim ***** válasza:
A játék elejétől kezdve egy mentésed van?:o auto mentések sincsenek?
2015. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak, csak azokat törölgettem! Úgyhogy nem látok más megoldást... újra kell kezdenem az egészet!
2015. júl. 19. 22:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Sose törölj mentést. Ha sok van és kezd lassú lenni akkor mentsd át valahova..
2015. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!