Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tryndamere miért került ki...

Tryndamere miért került ki ennyire a metából?

Figyelt kérdés

Üdv


Baromi erős,fél hp-s ütései vannak adc-re,tank se igazán szereti,mert brutál erős,ugyebár infinity plusz statik (vagy fantom) plusz ruined king (letaszított hozé AD + as) baromi gyorsan (mp ként kb 3-at ) olyan 10/8-9 crit...

NA meg belassítja az ellenfelet sőt utána is forog.

Menekülni is tud ha úgy van E-vel stb...

Értem hogy tank metát élünk de a 2k hp mellett az ulti lazán ér 1-1,5k hp-t.


2015. aug. 1. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert baromi könnyen ki lehet játszani, azért. Silver fölött meglásd, már nem olyan jó champion, ha az enemy supportnak van esze és nem engedi az adcje közelébe. Na, meg 25 kill nélkül közel sem lesz olyan erős.

Lassítás ellen ott a Quicksilver Sash, enemy stackel armort meg hp-t, és szervusz. Earlyben tényleg idegesítő, meg úgy általánosságban is, de kemény CC-vel még mindig simán lehet counterelni.


Szerintem azért eshetett ki a metából, mert nagyon függött a felállástól (CC-től, enemy supporttól), plusz felbuffolták a counterjeit is enyhén. És mellesleg kezd kimenni a tank meta, bár nem hiszem, hogy vissza fog jönni. Hidd el, játszottam már én Tryndamere ellen supportként, csak nem szabad a carryk közelébe engedni. És amint kimegy az ultija, legyengül + plusz az ignite is jó counter az ultijára, exhaust is jól működik ellene. Ezért szokásom inkább hagyni a healt az adc-mnek, én meg viszek vagy ignite-ot vagy exhaustot - az exhaust az ilyen attack speed orientált champekre nagyon durva. Ja, meg Frozen Heart is jól jön ellene, azt amúgy is szoktak építeni.

2015. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!