Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok ezekről a...

Lsiens kérdése:

Mit gondoltok ezekről a karakterekről? (LoL)

Figyelt kérdés

Katarina,Akali,Zed

Aatrox,Darius,Lee Sin,Tryndamere

Brand,Lux

Ezreal


Mit gondoltok ezekről a karakterektől? Melyik a legjobb gyilkolászni?:D



2013. aug. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Akali: Jump;Jump;Die-Jump;Jump;Die
2013. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akali a nerf óta felejtős. Nem up, de már nem valami használható.
2013. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Katarina és akali nekem nem mennek, de mások nagyon tudnak vele ölni, nyílván nem a legkönyebb champek,

aatroxxal mentem, amikor ingyenes volt, baromi erős de kicsit unalmas, van gy ki-be kapcsolható spell, kettő cc, egy ráugrás, egy lassítás, ezek akkor kellenek ha menekül az áldozat, meg az ulti ami igazán csak tömegbunyóban jó

dariust és lee sint nem próbáltam, trynda szintén nagy gyilkológép, elején is nagy erős, a végefelé meg méginkább, egyszerű és olcsó is, őt javaslom, és nem unalmas, mert minden spellt asznál aktívan

brendot, luxot és ezrealt nem próbáltam még

2013. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Katarina- Mikor mindneki egy bogban van és már elnyomták a CC skilleket akkor beugrasz és penta.

Zed-Kikapsz ultival egy embert és utána csak autoattack

Daruis- behúzod Q-W-R-R-R-R-R

Tryndamere-Mész mint a hülye, critelsz mindenkibe, mikor meghalnál elnyomod az ultit, elmenekülsz, folytatod.

Lux- 1 kombóval kinyírja a papírabb enemyket

Ezreal- Baszogatod az enemyt.

2013. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezreal lószar, főleg a blue ezreal.
2013. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na jó nem szoktam foglalkozni ezekkel az amatőr válaszokkal, de itt nálam most betelt a pohár...

a 4.-5. választ el se olvassátok, mert úgy baromság ahogy van.. mikor Zed-re azt írja hogy ultival kikap vlkit aztán autoattack....

ajánlom nézd meg ezt, nem hiszem hogy az ,,ultival kikapott enemy" után csak autoattack-kal szerzi a további 3 killt.

http://www.youtube.com/watch?v=z0_Z9T6-B4M

a Tryndáról, és Dariusról alkotott képed a tipikus semmit nem érő favágó módszer, a többi is hülyeség de nem magyarázkodok, és bocsánat a kérdezőtől hogy eltértem a kérdéstől..

Tehát segítségképpen mondom, hogy itt a legtöbb ember (és az utolsó mondatod alapján te is) rosszul fogja fel a játék lényegét. A játék nem (CSAK) a gyilkolászásról szól, hogy kinek van a legtöbb killje, és akkor ő a faszagyerek. Számos más tényező is szerepet játszik egy champion pickelésénél... gondolok itt most, a csapatodhoz való alkalmazkodásra, az ellenfél counterelésére, a lanen maradásra, stb...

ha van kérdésed akkor privátba válaszolok rá szívesen.

2013. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
és milyen igaz
2013. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
de hogy a kérdésre is válaszoljak nekem aatrox tetszik a legjobban. A life steel-el idegbajt hozol az enemy-re, nincs előle menekvés csak ha az ellen-nek van flash meg valami menekülő skill, a passive-ról meg még nemis beszéltem
2013. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!