Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age Originsben hol...

Nikcsike0 kérdése:

A Dragon Age Originsben hol lehetett megmenteni Oswynt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne, hogy hogyan lehetne követőket gyűjteni az országgyűlésre?
2015. aug. 1. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Oswyn....a név rémlik, a küldetés nem. Neten nézz utána.

Országgyűlésre a követők alatt mit értesz? Hogy hányan álljanak melléd? Annál változást én akkor láttam, ha más opcióra mentek a válaszoknál, de -SPOILER- mindenképp meg kell küzdened a p..cskupakkal.

2015. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

több megoldás is van.

Az első, hogy segítesz több embernek (pl a börtönben van egy templomos, aki valami nagyúr lányának a testvére, segítesz darkspawn-t irtani másnál, stb). De ha nem akarsz harcot, akkor magad mellé kell állítanod a hercegnőt, akit elvileg "megmentesz" az apjától és Eamon Earl-nél lebzsel. Ha nincs veled, akkor 2x lesz harc, egyszer 4 fővel, egyszer meg 1v1-ben. Ha melletted áll a csaj, akkor csak 1v1-et kell tolnod vele.

2015. aug. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Akkor találkozol Oswyn-nel, ha nem viszed magaddal Altair-t a hercegnő megmentésére ( [link] ) és valahol a pincében egy kínzópadon fogod megtalálni. Azon a területen van még Denerim ura bebörtönözve (ha városi elfként kezdesz, akkor megölheted őt a történeted elején és nem lesz ott), továbbá egy bebörtönzött lírium-elvonásos templomos is.

2015. aug. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül úgy oldottam meg, hogy addig varriáltam a válaszaimat, ameddig a szavazók mellém nem álltak :D .
2015. aug. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!