Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of Legends-ben...

A league of Legends-ben hogyan kell megcsinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Azt hogy: sok játékosnál láttam már azt hogy a feje felé ugrik az a jel amely a championnal való "tudást" mutatja tehát az a rang ami a töltőképernyőkor a bal felső sarokban mutat. hogyan kell megcsinálni ?

köszi a választ



2015. aug. 3. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

normálban vagy rankeden kell játszani.

akkor kapsz úgynevezett hős pontot, amiből ha eleget összeszedsz, megjelenik az ikon. Csak akkor fogsz pontot kapni, ha megvetted már az adott hőst a boltban.

2015. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom és már van 1 jó pár ! de a meccs közepén sokszor látom hogy hirtelen a feje felé ugrik az adott karakternek a rangja
2015. aug. 3. 09:46
 3/6 anonim ***** válasza:
én még olyannal nem találkoztam
2015. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mint az emote oknál shift+5 vagy 6 nem tudom pontosan vagy ctrl+5 vagy 6, próbáld végig az egyik az de csak max champ lvl nél müködik :D
2015. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg a 4. levelnél is.
2015. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4.en is működik nem csak maxon
2015. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!