Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL betöltési képernyő lefagyo...

LOL betöltési képernyő lefagyott. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elindítom a Normál módot, és lefagy a kép. Én 91%nál, van csapattársam aki 100% de van olyan is aki még csak nem is csatlakozott. Lehet a szerver hibája, vagy az én gépem/netem az oka? Mit csináljak? Lépjek ki aztán be?

2015. aug. 3. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Restartold a kliensedet.
2015. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mokledor válasza:
Ctr+Alt+Cipőtalp. De nézd meg a netet hogy biztos e a kacsolat. Vagy hogy ha nem eredeti akkor az is bizonyos probléma lehet
2015. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a kutyát.
2015. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2#

"Vagy hogy ha nem eredeti akkor az is bizonyos probléma lehet"

A League of Legends esetében ez a hiba nem állhat fenn, mert egy MOBA. Net is lehet, azt mindenképpen ellenőrizd.

2015. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"A League of Legends esetében ez a hiba nem állhat fenn, mert egy MOBA." Van MOBA amit meg kell venni :D 3 amiről tudom pontosan, és kitudja mennyi van még mellette.
2015. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ok, de a League pont nem tartozik közéjük. :D
2015. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!