Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 készülékem ha nem...

Iphone 5 készülékem ha nem használom 2-3 óráig akkor egyszerüen kikapcsol és csak a home gomb és a kikapcs gomb használatával lehet életre birni . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Példa eset alszom egy kicsit be állitom az ébresztöt telefon fekete képernyő 1 óra alvásból lesz kettő ez csak akkor vészes mikor a munkavba menet nem tudok fel kellni a telefon miat mert élet képtelen és nem reagál (?)

2015. máj. 26. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen okostelefonról van szó, még kikapcsolt állapotban is kéne, hogy ébresszen! Szóval itt valami komoly gond van, ha még ennyi energiája sem marad, főleg, hogy csak 2-3 óráig bírja - valószínűleg az akksi döglődik!
2015. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Iphone nem ébreszt a telefon uj van egy olyan hibaja az iphonenak hogy néha eloő jön de ha nem használom ki kapcsol le fagy kész nem reagál csak ha a két gombot nyomom folyton . Visszont 100%-on is csinálja ezt akkor is se kép se hang mintha meghalt volna
2015. máj. 26. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Alig értem, hogy mit írsz! Ne hari, de fogyatékos vagy, vagy csak ennyire rosszul fogalmazol?
2015. máj. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz bocsás meg sietem és kicsit már ideges vagyok . Tehát összegezve a probléma az hogy 2-3 óra után fekete képernyő se kép se hang nem reagál 100% töltésel . Ha két gombal ujra inditom tehát a home gomb és a bekapcs gombal müködik. Visszont mikor este a töltön hagyom ébresztövel kb. 85%-os töltötségel reggelre nem reagál és ujra kell inditanom kèt gomb kombináciojával . A telefon uj ez elot volt mar iphone 5 keszulekem ez az iphone 2 hete hozzta ujonan a szerviz semmi gond nem volt de 1 hete folyton ez az állapot lépet fel
2015. máj. 27. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Más ötletem nincs, csak az akksira tudok pedig tippelni! Ha még garanciás, vidd el a legközelebbi kijelölt szervizbe és mutasd meg, mit csinál, biztos meg tudják javítani!
2015. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
pedig az iphone annyira tökéletes, hogy akkor csak hamisitott iphoned lehet más ötletem nincs
2015. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telekomba vettem utána biztositó addot egy ujat
2015. máj. 31. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!