Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok videót feltölt...

Miért nem tudok videót feltölteni YouTube-ra? (lent)

Figyelt kérdés
Amikor fel szeretnék tölteni vidit akkor feltölti minden de a feldolgozásnál nem indul el 0%-on marad mindig.

2015. aug. 4. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt úgy mondod, hogy pár percet vártál utána, vagy órákat?

Nekem pár perces vidinél is néha elég hosszadalmas a feldolgozás.

Ha 2-3 óra után sem halad (általában 0-ról megugrik 95-re és utána még egy jó darabot kell várni), akkor próbáld meg mobilról feltölteni (fiókodnál van egy e-mail cím, és arra kell elküldened a videót).

2015. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 E1D1E válasza:

Meddig engedted a gépnek, hogy ezen gondolkodjon?

Lehet, hogy valami gáz van a Youtube-nál.

De az is simán előfordulhat, hogy vagy agépeddel, vagy a neteddel, vagy mind a kettővel van valami hiba (nem kell hogy használhatatlan legyen a gép ahhoz, hogy hibás legyen, elég az is ha a program egy sora más és akkor már nem úgy reagál bizonyos dolgokra ahogy annak kellene, ezt egy program simán megváltoztathatta)


Próbáld törölni a Youtube-ról ezeket a feltöltéseket (ha nincs változás) és töröld a böngésződ összes előzményét, meg minden ilyen böngészős cuccot (sütit), indítsd újra a gépedet, hogy ha gázos az op rendszer akkor az is helyreáljon, indítsd újra a netet is (ha van rá lehetőség)


Hátha ezzel eltűnik a hiba (én ezt tenném, mások, ilyen hiba esetén meg se próbbálnák az újraindítást)

2015. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kb másfél óra de régen mindig tudtam feltölteni megpróbáltam másik böngészőről is de semmi
2015. aug. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!