Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc LoL...

Nektek melyik a kedvenc LoL karakteretek?

Figyelt kérdés
Nekem Quinn. Gondolom sokan fogják írni Yasuo-t ;)
2015. aug. 4. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer loloztam, én mint nagyon profi dotás, kb semmi perc alatt leszántottam a mapot egy közelharcos farkasféleséggel, a nevére nem emlékszem, de farkas volt és közelharcos. :)
2015. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az Warwick, a farkas :D


Nekem Thresh, mivel többnyire supportolok.

2015. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem Yasuo-t unskilled champ sok buffal

2 db szúrás után miért is ne : Örvény ami 5 embert is feldob.

Passzív 3 féle ,sőt még jó kis pajzs.

Pajzshoz miért is ne fal ami mindent elnyel,sőt lassít is...Na meg odaflashel a feldobotthoz...

Nekem Varus ,Hecarim,Rengar

2015. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló! Te ellenségként nem szereted Yasuo-t, gondolom még nem mentél vele életedben (ahogy én se). Egyébként elég erős karakternek tűnik, ki is fogom próbálni ha ingyenes lesz, de én írtam hogy Quinn a kedvencem; volt egy olyan csatám ahol volt Yasuo csapattársam és ugyanannyi ölésünk volt, szóval nagyjából ugyanolyan erős kari lehet mint Quinn, bár ellenségként ő erősebb mert Yasuo közelharcos Quinn meg lövész szóval nem érzem fair-nek ilyen alapon összehasonlítani őket.

Köszi hogy végigolvastad ;)

2015. aug. 5. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Mentem jónéhányszor Yasuo-val,és Relatív közel master yi unskilled,hiszed ha levegőbe kerülsz nyom egy ültit és csak fogja magát odaflashel és a levegőben üt másodpercekig,amig te mozdulni sem bírsz.

majd a 2 mp alatt betöltő szúrással beléd vág még kettőt ,sőt tol 1 falat ami lassít,majd hurrikánt ami csak feldob.

Nem kell hozzá sok "skill",játszasz vele 8-10x és már ismered.

Yasuo relatív erősebb mint Quinn,de a relatív erő nem ér semmit ,mert a summonertől függ milyen erős is.

2015. aug. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Röviden : Q + Ulti to kill.. .mint master yi Q = kill...

Shen-nel,Irelia-val ,Veigar-ral,Alistar-ral és a suppokkal kell skill.

Yasuo tipikusan az a 10 meccs és vágod,hogy Q+Ulti = kill...

2015. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zyra, mert egy nagyon durva mides még manapság is (nem túl mobilis, de az legyen a legnagyobb gond; meg tudom vele kerülni az ilyen problémákat), supportnak is erős. Mindkettő pozícióban szoktam játszani, és ki merem jelenteni, hogy vele tényleg tudok játszani. :D
2015. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval mondhatjuk azt hogy Yasuo egy nooboknak való kari?
2015. aug. 5. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ,mert "noob" kézben a legerősebb champok is selejtek.

Elfogadottabb ,mint a Master Yi ,mert hogy jó legyél vele nem elég megtalálni a Q-t a billentyűzeten,hanem 10 meccs kell,hogy érezd,de ennyi...

Kb egy master yi pici "nehezítéssel",de kb annyira nehéz ,mint levegőt venni.

Egy jó poppy,gnar,irelia többet ér és skillesebb.

2015. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Yasuo "easy to play, hard to master", ugyanaz, mint amit az előttem szóló mondott. Ulti nélkül nagyon visszaesik a killpotenciál, és könnyű kifókuszálni, mivel elég papír és minimális cc-vel is könnyű megfogni.
2015. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!