Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Wot-ban melyik a...

Szerintetek Wot-ban melyik a a legkönnyebben játszható tank ág?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a német vagy a szovjet ággal foglalkoznék:)
2015. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orosz v. nemet heavy.
2015. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De konkrétabban gondoltam.a németet nem hiszem hogy elfogom kezdeni van jó penjük nem tűnnek valami jónak közel harcban .
2015. aug. 5. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én az IS-7et fejlesztem(szovjet) mivel nekem a Heavy tank jön be. Azon múlik hogy most Heavyt vagy páncélvadászt vagy lövését szeretnél.
2015. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valami heavyre gondoltam én is gondolkozdtam már az is-7-en
2015. aug. 5. 19:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Te egyébként még mindig játszol a woton? Mert ha igen lehetnél ilyen kiképzőm és akkor kapnál érte goldot
2015. aug. 5. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Az IS-7 ága a legfelhasználóbarátabb, nem büntetnek annyira, ha hibázol, kezdőnek javasolt. Ha meg már van IS-7-ed akkor csak tudni fogod milyen tankok is jönnek be igazán neked. Nekem pl az m48 patton volt meg először (aztán jöttek szépen sorban a tankok), szerencsére tetszik :) Az is-7 is megvan, szerintem jó tank, meg az egész ág is jó, csak én inkább a mozgékonyabb tankokat szeretem, most a játékban a mozgékonyság a nyerő, a medek és lightok dominálnak.
2015. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!