Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet több tapasztalato...

Hogyan lehet több tapasztalatot szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval én nem vagyok ez a csak internetnek és játékoknak létező alkat, nem is nagyon érdekel, ezért nem is vagyok túlságosan jártas az ilyenekbe.

World of tanks-et játszok jelenleg egy hatos szintű amerikai közepes tankom van, ami viszonylag sok pénzt hoz, fejlesztgetem, de ezt úgy általánosságban kérdezném, hogy hogyan lehet direkt a tapasztalat pontokra rámenni?

Mármint, ha tényleg nagyon aktív vagyok a csatában, sokakat kilövök, stb stb. alig kapok tapasztalatot, valamikor meg csak szinte állok egy helyben és nagyon sok tapasztalatot kapok.



2015. aug. 4. 18:02
 1/3 Vida Sándor ***** válasza:

Először is nem mindegy, hogy győztes csata, vagy vesztes. A győztesért esetenként többet kapsz, még ha oly keveset is tettél érte, a vesztesért pedig kevesebbet, még ha kimagasló is voltál.

Ott vannak a szorzók, a nap első győztes csatájáért tankonként, általában 2-szeres, de van , hogy 3, vagy 5-szörös.

Valamint a prémium fiók. Aranyért lehet váltani, amit különféle módon vásárolhatsz, kártya, telefon, utalás.

Ha prémium fiókod van, csatánként másfélszeres a kredit és a tapasztalat.

Vannak a szabad tapasztalati pontok, amiket bárhova felhasználhat.

Normál tapasztalati pontokat átalakíthatsz aranyért szabad tapasztalati pontokká.

Minnél feljebb jutsz a szinteken, annál nehezebb ezeket összeszedni, alkalmanként vesztes csata után jelentős minuszok lehetnek.

Ezért kellenek kisebb tankok, un. farmolós tankok, amikkel lehet kreditet gyűjteni, legénységet fejleszteni, akiket átrakhatsz más tankokba.

Hát kb ennyi, remélem segítettem.

2015. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké köszi, majd még kérdezek
2015. aug. 5. 22:34
 3/3 Vida Sándor ***** válasza:
rendben.
2015. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!