Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezdő Hearthstone játékosként...

Kezdő Hearthstone játékosként arénázzak inkább vagy kezdjem el a Naxxramas-t?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már tanulmányozom a játékot (twitch, youtube, wiki), de játszani csak egy hete kezdtem. Mostanra összejött 700 gold, és nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e belőle a Naxxramas quest első epizódját, vagy fordítsam a goldot arénázásra? Szeretném kérni tapasztaltabb játékosok véleményét az ügyben. Köszönöm előre is.

2015. aug. 6. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Először inkább ajánlanám ,hogy végigüsd a naxxramast mert sok olyan kártyát tartalmaz amik általában sok pakliba benne vannak. Szerintem tapasztald ki a játékot és csak játssz sima play mode-ban először utána ha már úgy érzed ,hogy jól megy a játék elkezdhetsz arénázni. Bár abba is beletelik kis idő mire ott is helyt tudsz állni.
2015. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig vegyél classoc pakkokat mert ugye lapok nélkül nehéz játszani az alap kártyák meg többnyire gyengék.
2015. aug. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A pakkvásárlás szerintem nem jó, mivel 150 aranyért az aréna végén is kapok egy pakkot, plusz vagy visszakapok pár aranyat vagy dustot helyette, sőt ha eljutok 7 győzelemig (majd egyszer talán :D) akkor pluszban is kijöhetek belőle. Sokkal jobb az aréna mint a pakkvásárlás, a kérdés csak az, hogy érdemes-e a 700 goldot a Naxxramas-ra költeni inkább.
2015. aug. 7. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, de főleg az első két szárny.
2015. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De kezdő játékosként inkább a classic kártyákat jobb gyűjteni. Arénában csak gvg-ét kapsz. Classicból sok mindenre szükség van. Naxxot is szükséges venni, mivel erős kártyák vannak benne.

Arénázni viszont azért jó, mert teljes értékű a játékélmény, minden lappal játszhatsz, de erős benne a random szerepe. Egyébként az első aréna ingyenes.

Én olyan 3 hónapja játszom 2 naxx szárnyat vettem eddig, és csak classick pakkokat veszek, lassan de gyülnek a lapok. Elég maximalistán kell játszani, az összes küldit megcsinálni és a travel browlokból is mindig meg kell szerezni a heti pakkot.

2015. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Lehet megköveznek,de 1-2 hónapig mindenképp folyamat aréna. Lassan jön a TGT akkor már bármilyen packot dobhat ráadásul. Ha 3wines átlagot tud hozni már megéri. Jobb, mint ott szenvedni rank 20-18-nál tematikátlan, hiányos deckekkel, mikor minden második ember facehunterrel farmolja a goldot ott. (értsd: nyernek 2-őt utána 2 concede, így gyorsabban gyűlik a gold,mert ott könnyebb nyerni, mint rank5-nél.


Aréna ellen:

Nem lesz meg a legend 1-2 hónap alatt (megjegyzem, amúgy sem.)


Aréna mellett:

Teljes játékélmény, hisz egyenlő esélyekkel indulsz.

Szép lassan gyűlnek a lapok constructedre.

Jobban átlátod a játékot, hisz e közben is tanulsz.

Jobban megéri, hisz 150goldért fixen kapsz 1packotés 20-30goldot, ha pedig nem 0-3-ban végzel akkor az ára visszajön. 5wintől tiszta profit. 7-től fixen még 1 belépő ára. 8-tól Már a reward közt is lehet legendary és mégtöbb gold.



1-2hónap után betöröd auto disenchanttal a fölös lapokat. Nyilván egy control warit nem, de 2-3 olcsó vagy egy közepes költségű decket összehozol amivel már van értelme ladderezni is.

Ha arénára adod a fejed akkor mindenképp nézd Ratshma streamjét. Szerintem az egyik legjobb aréna játékos. Talán csak Kripp jobb nála de ez is kérdéses. Személy szerint Kripp stílusát nem bírom.

Rat meg most még jobban akar játszani, mert augusztusban 31db 12win-t akar menni :D

2015. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bejön a TGT és mindhárom deck jöhet, akkor aréna. Eddig azt mondtam volna, hogy gyűjts goldot és nyiss 10-30 packot. 1 hónap alatt összejönne 30-35 pack amiből már dust és fontos classic lapok is jönnének. Naxxramast később indíts, mert lapok nélkül kínszenvedés letolni.
2015. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kínszenvedés?

Icy-veinsen minden ellenfélhez van egy BASIC! deck amivel elsőre lazán verhetőek.

2015. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2015. aug. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!