Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DayZ Standalone játékban...

DayZ Standalone játékban melyik a kedvenc fegyveretek?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen arra gondolok melyik a legjobb(persze azt is írhatjátok) hanem nektek melyik vált be a legjobban vagy melyik tetszik leginkább? Kategóriákra bontva is írhattok, hogy közelharcra, közepes és nagy távolságú harcban melyiket preferáljátok? Vagy pisztoly, géppisztoly, sörétes, karabély..stb. Természetesen fejsze, machete, baseballütőkről is írhattok. Köszi előre is a véleményeteket! Jó túlélést!

2015. aug. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Winchester hunting scope-al elsődlegesnek.

másdolagosnak AKs 74U, vagy valamilyen másik sorozatlövő.

2015. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azok jó fegyverek bár én még nem használtam őket. Én a komolyabb fegyverek közül csak AK-74-et, MP-5 találok amihez van tár is(meg persze Mosin és SKS). AK-101, AUG, M4, UMP-45-ötel még abszolút nem találkoztam (igaz helikopter roncsot sem láttam még).
2015. aug. 16. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
3 fiix heli roncs van már egy ideje. Mert bugos.
2015. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azokat hol lehet megtalálni? És azoknál szokott lenni fegyver vagy csak üresen állnak?
2015. aug. 16. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Publicon nagyon nehéz találni fegyvereket ott, mert mindig hopperkednek a playerek. Szóval resi előtt kilépnek a crashnél. Resi után be, és aratnak ha tudnak.

Esetleg priváton el lehet keresgélni a roncsoknál de ennyi.

2015. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Én még olyan szerókra járkálok ahol kevesen vannak mert két hete játszom kb és nincs nagy rutinom a játékban. De ezeket a roncsokat majd megpróbálom felkutatni hátha mégis akad valami majd mellettük! :)
2015. aug. 16. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!