Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft-os dolgokkal gond...

A minecraft-os dolgokkal gond van, megoldások?

Figyelt kérdés

1. A Hariboteaircraft nevű mod-ot betettem, letöltöttem, zip-ből total commamder-rel jar-t csináltam, forge is bent van, látja is a minecraft a modot, tehát van olyan a menüben hogy mod options ahol látszik a mod, de semmi nem látszik ezen kívül, az az egy item se amit hozzáad a játékhoz, megoldások!?

2.Letöltöttem a twilight forest nevű modot ami azért egy elég nagy mod és a gépen öt perc játék után mindig csak úgy bezárja a minecraft-ot, megoldások!?

3.Az MCedit nevű minecraft editor nagyon laggol, olyan szinten hogy SEMMIRE nem jó, megoldások!?

(a gépen egy lenovo IdeaPad Z570/Z575 laptop Windows 8-cal)



2015. aug. 9. 09:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem a win 10-et és a gépemen már fut a twilight forest normálisan!!!
2015. szept. 12. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!