Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KArikás, kicsit püfedt szem....

KArikás, kicsit püfedt szem. Fiatal vagyok, napi 9-10 óra alvásom meg van, mi lehet a gond? MEgoldások?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csak most kezdett zavarni a karikás szemem, szoktam aludni, nem vagyok allergiás (legalábbis ilyen tünetű). Elég fehér a bőröm, mert ilyen vagyok. Anyukám azt mondja, hogy a vékony, fehér bőröm miatt látszik, nem lehet mit csinálni.DE nagyon zavar, és ha érti is nem látszik..(bár lehet csak nem látom) Nincs valami gyors megoldás? Az iskolában már nagyon unom mikor megemlítik.. Köszönöm a hasznos, gyors válaszokat!

2015. jan. 10. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

vérszegénység lehet az oka többek közt.

de egyébként simán lehetsz ilyen típus, nekem egész életemben ilyen karikás volt a szemem, és mikor beteg vagyok szó szerint sötétlila alatta a karika.

mikor jól vagyok akkor világoslila.

és a lányom is ilyen típus, már most karikás a szeme pedig csak 10 éves.

2015. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És próbálod eltüntetni valahogy?

Ha a lányod idősebb lesz (13-14 éves) és zavarni fogja engedett, hogy esetleg korrektorozza/ enyhítse?

2015. febr. 12. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!