Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft-ban mi lehet a...

A minecraft-ban mi lehet a gond és hogyan tudom megoldani? Minecraft 1.5.2, EmpireCraft-om van.

Figyelt kérdés

A minecraft_server. Jar-t futattam, a server. Properties fájlban átírtam az online mode-t true-ről false-ra és amikor csatlakoznék, mindig ezt írja: Failed to verify username!

Utána néztem neten de nem találtam semmit.ötletek?



2015. aug. 9. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismeri fel a nevedet, szedjél le egy másik tört mc-t vagy vedd meg eredetiben.
2015. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy ujjat es mukodik.Minek vennem meg hogyha leszedhetem ingyen.
2015. aug. 9. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nem értem, miért csinálnak új játékokat, ha mindenki csak ellopja. Ennyi erővel teljesen felesleges dolgozni ezeken.
2015. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az empirecraft kliens sajnos kb. csak az empirecraft szervereire jó. A verzió 2 éves, de semmi baj. Ha korlátok nélkül akarsz mc-zni, akkor vagy vedd meg, vagy adok segítséget.

1. Töltsd le a Legendary MC saját kliensét. Majdnem olyan jó, mint az eredeti (nagyon gyors).

2. Töltsd le a skaiacraft launchert, és olyan komolyságú launchert kapsz, mint ami az eredeti mcbe van.

3. Hamachi szervert nagyon egyszerű csinálni, szinte csak néhány kattintás az egész. A bukkit az már húzósabb, mert a DMCA lelőtte a bukkit weboldalát még tavaly szeptemberben. És 2013 tavasza óta portforwardolni is kell a szervereket, amit én utálok.

A többit gondolom tudod.

2015. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!