Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv! Steamen vettetek már...

Üdv! Steamen vettetek már játékot és ha igen mik a tapasztalatok? (nem vontak le több pénzt, megkaptad e a játékot stb. )

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? A Steam nem lenne ennyire populáris, hogyha ilyen problémák lennének..
2015. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vettem. Miért ne kaptam volna meg a játékot? Nem postán küldik, hanem rögtön letölthetem... Levonni több zsozsót? Igen, biztos a te meglopásod hiányzik nekik.
2015. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, már rengeteg játékot vettem és soha nem volt semmi problémám. :D


Amúgy nem lenne 100 millió felhasználója, ha nem lenne megbízható. :) Nem egy piti kis webshop, hanem egy nemzetközi nagyvállalat. A Steam mondhatni a PC-s játékipar fellegvára, tehát nem fognak átvágni.

2015. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A világ legmegbízhatóbb online vásárló felületei közt van nyilvántartva, mire számítasz?
2015. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy globális játékpiac, lassan minden egyes hivatalos játék csak Steam-re, Origin-re, és Uplay-re jelenik meg.

300+ játékom van Steamen.

2015. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne steamen vegyél G2A-n ott olcsóbb is ha meg nem kapsz meg valamit akkor visszakapod a pénzed. Ha kell hozzá útmutatás akkor ittvan:

https://www.youtube.com/watch?v=US7XkKQL3oU&index=4&list=PLc..

Így tudsz vele pénzt keresni: https://www.youtube.com/watch?v=NMICoPQuVxY&index=5&list=PLc..

A vidik alatt van link is az oldalra :D

2015. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Steam meg az Origin a világ legmegbízhatóbb online webshopjai közt van. Soha nem vágnak át senkit. De viszont elég szigorúak is.
2015. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!