Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Sims4-ben a...

Hogyan lehet Sims4-ben a család öregedését megállítáni. Hogyan kell pontosan csinálni?

Figyelt kérdés
Valaki légyszi részletesen elmagyarzná..

2015. aug. 10. 10:22
 1/8 anonim válasza:
Lenyomod: kontrol, shift ,c egyszerre vagy ebben a sorrendben, de úgy, hogy ne engedd el egyiket sem. Mehjelenik fent egy vékony csík, egy ablak, oda írd be: aging off vagy agging off. attól függ melyik működik és kész. Ha vissza akarod állítani ugyanezek és on-t írsz az off helyére! Ez csupa angol. :)
2015. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miközben játszol nyomj esc-et majd a menüben beállítások és ott lehet kikapcsolni mind a családod mind a többi sim öregedését is. nem kell rögtön ctrl+shit+c-zni.... -.-
2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*shift
2015. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm megpróbállom a kódot :D

És igen tudom hogy lehet a beállítésoknál csinákni, de ott hol??

2015. aug. 10. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobb felső sarokban '...' gomb -> Game Options -> Gameplay -> Auto Age (Played Sims) -> Yes (Igen) / No (Nem) / Only Active Household (Csak az aktív háztartás/család).


Értelemszerűen, az automatikus öregedést Nem opcióra állítva kikapcsolod A JÁTSZOTT SIMEKRE vonatkozóan (Played Sims), az Unplayed Sims-es opció meg az általad nem játszott háztartásokra vonatkozik. Bepipálva öregszenek, amúgy nem.


Alatta meg a Sim Lifespan az élettartam. Rövid, Normális és Hosszú.

2015. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Csak azért kérdeztem mert a tesómmal 1 gépen játszunk, és neki is van egy családja meg nekem is...szoval hogyha azt akarjuk hogy az a család ne öregedjen amejikkel éppen NEM jetszunk az unplayed gombra kell menni?

2015. aug. 11. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 - Az Unplayed Sims azokra a családokra vonatkozik, akiket NEM irányítottál, soha. Senki. Tehát a játékban már jelenlévő, egyéb háztartások, az automatikusan generált Simek.


Ahhoz, hogy a jelenleg nem játszott család ne öregedjen, az Auto Age (Played Sims) -> Only Active Household beállítás kell. Ezzel az ÉPPEN JÁTSZOTT család öregszik, de a többi nem. A nem ti általatok irányított többi család meg az Unplayed Sims beállításától függően öregszik.

2015. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :D
2015. aug. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!