Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért akad a multi?

Killer0427 kérdése:

Mért akad a multi?

Figyelt kérdés
Mostanában multiplayer játékokkal szoktam játszani mint pl: war thunder, team fortress stb....De a játék nem annyira élvezetes ha a tankom csak 20 esetleg 30 fps-el süvít.A gépigény.hu-n nézem a játékok gépigényét és a war thunder-hez azt írja hogy király nyomhatod a gamet de sajnos így nem olyan jó.PLS HELP ME.Lécci írjátok meg hogy oldhatom meg a problémát

2015. aug. 11. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Nem tudunk semmit arról, milyen géppel rendelkezel. Ne mtudukn távgyógyítani. A kérdésed alapján a lehetséges problémák közül bármi lehet, a vírustól kezdve, a gyenge gépen át aa haldokló alkatrésztől kezdve BÁRMI.

2015. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legvaló színübb az hogy

-Gyenge internet

-Le vannak töltve a játékok ezáltal jóval magasabb a pinged mint egy eredeti játékban....

-ha eredeti lehet hogy éppen egy filmet töltesz vagy seedelsz...

-futt a háttérben a letöltő programod

-gyenge a géped

-vírus

2015. aug. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat.Amúgy a gépem:CPU:AMD Quad Core A4-5000 1.5 GHz 4 mag

RAM:4 GB

GPU:AMD Radeon HD 8670M 1GB

2015. aug. 11. 09:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Gépet takarítsd ki - porold ki.

CC cleaner futtatása. Szedd lea Kaspersky vírusírtót - mindenkép pezt javaslom -, bootidejű keresés, írtás után futtass windows alatt is egyet.

A neted milyen? Én úgy vettem észre, hogy a WoT-nál is kihatott a net az FPS-re, elég sokszor. Ha nem elég erős a neted, attól is lehet ilyen problémád - előfordulhat.

2015. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a vertical sync-et a játékokban.

C:

2015. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy nem tudom kitakarítani mert nekem laptopom van.A nettel nem tom mi baj van hisz fullon van a vírusírtót kipróbálom mindjárt.Azért köszönöm a válaszokat :)
2015. aug. 11. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Eredeti a játékok ?
2015. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a WT gepigenye meg valoszinu a repullos idejeben volt kiirva, a tankos resz jobban megdolgoztatja a gepet.

sokan ravagjak hogy sz*r a neted. nem igaz, pocsek 2 megas videki net-el vigan jatszom.

vsync szerintem be sincs kapcsolva.

szorakozz el a jatekok beallitasaival, sok olyan opcio can ami terheli a gepet, de alig ad szebb kepet, vedd le az elsimitast, csili-vili effekteket.

2015. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ui: a gepigeny.hu meg hasonlo oldalak nem adnak megbizhato erteket, sot maga a hivatalos gepigeny is csak marketing.
2015. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet hogy azért mert nem írod le helyesen
2015. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!