Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol karakterekkel kapcsolatban...

Lol karakterekkel kapcsolatban. Szerintetek? Természetesen mást is elfogadok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt mindenki leírja de ti mit ajánlanátok a mostani patch-hez topra/midre nagyon megtetszett yasuo,zed,kha zix is..... gyakorlás árán is de melyikből lehet a legtöbbet kihozni ? Elo hellre célzok mert manapság ugy vagyok Easten , hogy ha én nem cartyzek akkor ott van vége (eddig riveneztem 10/6 rankedet riveneztem azt mind a 6ot nyertük is de már kicsit kezdem unni rivent ) igazábol yasuorol tudom hogy nagyon carry de nehéz zedet meg valamikor nerfelték?
2015. aug. 11. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze a maradék 4 rankeden jöttek a "pref top" playerek aztan ők lettek a first bloodok.... erről emnyit...
2015. aug. 11. 20:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Zed már nem olyan kemény, de szép outplayeket lehet vele csinálni. Úgy vélem (nem vagyok Zed main, szóval simán tévedhetek), hogy egy Rivenből/Yasuóból/Gnarból topon nagyon durva állatokat lehet kihozni, ha kitanulod alaposan. Miden Ekkóval is szép playeket tudsz összehozni. Persze ha elcseszed Ekkóval az ultidat, akkor úszott a teamfight.
2015. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
U.i.: Zednek az ultiját nerfelték.
2015. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!