Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 15 laggol, bevan lassulva...

Fifa 15 laggol, bevan lassulva teljesen, miért?

Figyelt kérdés

A joystick nem is mindig reagál, valamint meccs indításakor vannak ezek a "mini-játékok" például cselezd át magad a bólyákon stb, annyira laggol, hogy nem is tudok túllépni rajta. Mi lehet a megoldás a problémára?


R9 270x videókártyám van, AMD FX4350 procival a gépemen régebben működött a játék, nem tudom mi lehet a gond.


(Windows 10, 64 bit)



2015. aug. 12. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

joystick

[link]


kontroller

[link] #tbm=isch&q=kontroller


Elég nagy a különbség.


Processzort húztad? Mennyi RAM van a gépben? Milyen op rendszeren működött régebben gond nélkül? Mikor poroltad ki utoljára a gépet?

2015. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy nem is a gépemmel van baj igazán, hanem akkor lassú ha valamit az EA szervereiről tölt be adatokat. Pedig az internetem jó, működik minden játékban.


Logitech precision gamepadem van, de nem hiszem, hogy ez bármit is számítana.

2015. aug. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!