Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos Boxer kutyusom...

Ge-rio kérdése:

3 hónapos Boxer kutyusom nagyon meg van lassulva sokat alszik, nem nagyon játszik. Ha együtt vagyunk azonnal beletelepszik az ölünkbe és már alszik is. Az orvos szerint teljesen egészséges. Szerintetek normális ez? Félek nehogy baja legyen.

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos... Hjaj mennyire nyugis volt még a kutyám akkor. Aludt, evett, aludt. Aztán mennyire pörgős lett. Nyugi nincsen gond vele, hamar elfáradnak még abba is ha tesz pár kört, vagy kicsit játszik. Nekem staffom van, tudom milyen típusúak ők is meg a boxosok is, nyugi lesz ez még majd máshogy is. !
2014. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 hónap múlva visszasírod majd ezt az időszakot :-D
2014. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszöm a hasznos információkat akkor megnyugodtam:D
2014. márc. 5. 11:35
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy boxer kutyám, amikor kicsi volt elég sokat aludt, már 8- kor lefeküdt este
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!