Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo 3-ban lehet egyedül...

Diablo 3-ban lehet egyedül játszani?

Figyelt kérdés
Most jutottam el odáig, hogy megvenném a játékot, de félek, hogy mivel még sosem játszottam vele így béna leszek, ami egyedül nem gond, de úgy tudom internetes. Ez azt jelenti, hogy velem lesznek más játékosok is ekkor vagy csak azért kell net, hogy ne lehessen másolni (biztonság miatt)?
2015. aug. 13. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Én nem, de a sógorom nagy Diablo fanatikus, úgyhogy biztosan tudom.
2015. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. aug. 13. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet singlebe játszani, de alapjáraton a chaten fent leszel, ahol nagyon durván spammelnek, engem nem zavart, de ha single élményre vársz, akkor nézz körül, hogy ki tudod-e kapcsolni. Béna meg nem lehetsz a Diablóban, ha van józan paraszti eszed.
2015. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 dolog, amit nem árt tudnod:


1. A diablo 3 csak a kieg-gel együtt éri meg.


2. Van single is, ezt a játék elején indításkor eldöntheted, hogy megnyitod mások számára a játékmenetedet vagy sem (akkor be tudnak menni melléd, értelme szerűen erősebbek lesznek a mobok).


3. Az egész játék az agyatlan skill spamről szól lvl 60-70 után, meg hogy hol vagy a ranglistán. Ha eléred a max szintet, akkor jön a nem tudom milyen pont kapás, gyakorlatilag nem szintet, hanem 1-1 elkölthető pontot kapsz. Mire 50 pontot megszerzel, annyi XP kell mintha 1-esről megint felmentél volna lvl 70-re. Gondolhatod 3-400 pontért mit kell szenvedni.


Én megvettem anno, 1 hónapig jó volt azóta is ott porosodik a HDD-n, hozzá nem nyúltam majd egy éve.

2015. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Majd kieggel veszem meg természetesen, de előtte kipróbálom a Starter Edition-t belőle.

2015. aug. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!