Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban van egy grafika?...

Minecraftban van egy grafika? (lent)

Figyelt kérdés

Minecarft videókat szoktam nézni, és van egy olyan grafika, ami nekem nagyon tetszik. Nem tudom, hogy hogy tudom beállítani. Adok egy linket. A link egy videóhoz vezet, és amilyen a grafika a videóban, olyan grafika kellene. Aki tudja, hogy hogyan kell beállítani a grafikát, az írjon. Adhat liket is! Köszi! ;)


Itt a link:


https://www.youtube.com/watch?v=6GSz-QK8fMU


Köszi megint!



2015. aug. 17. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt resource pack-nak hívják. majd du megnézem, bár reality HD resource packnak tűnik, vagy smooth RP-nek.
2015. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a Faithful nevű resource pack. Telepítési útmutatóval sajnos nem tudok szolgálni, mivel én a vanillára esküszöm.
2015. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkeresed neten a resource pack-et, letöltöd

[link]


Ha megvan, a zip-et bemásolod a minecraft RP mappájába, C:\Users\NÉV\AppData\Roaming\.minecraft\resourcepacks

Az appData mappa rejtett, ezért engedélyezni kell a rejtett mappák láthatóságát, ha nem találod.

2015. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: Nagyon szépen köszönöm! És a többieknek is! :)
2015. aug. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!