Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban a bécsőcs elvitte...

Sims 3-ban a bécsőcs elvitte a csaj gyerekét, és nem hozta vissza. Ez miért van? Hogy hozzam haza?

Figyelt kérdés
Hívtam bébicsőszt, és mikor elment a kiscsajt is magával vitte, majd azt írta a játék, hogy majd jön egy másik bébicsősz érte és hazahozza, de nem jött, én pedig már nem is látom oldalt a képét. Mit csináljak?

2015. aug. 17. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
*bébicsősz (bocsi sietem)
2015. aug. 17. 17:33
 2/8 A kérdező kommentje:
*siettem (xd)
2015. aug. 17. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Programhiba. Felejtds el a jatekot , ezen mincs mit helyrehozni.
2015. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Programhiba. Felejtds el a jatekot , ezen nincs mit helyrehozni.
2015. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nekem is volt. A bébicsősz elvitte a gyereket az étterembe és eltűntek. Nekem még azt sem írta a játék, hogy visszahozzák. :(
2015. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én simán ki léptem meg vissza,sok minden elveszedd de legalább a gyereket nem vite el megint
2015. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TNapsi válasza:
Ha az ismerőseid között van a bébicsősz (vagy tudod hol lakik) és az ő háztartásában van a gyerek akkor menj el hozzájuk, majd nyomd le a Ctrl Shift C-t és írd be a "testingcheatsenabled true"-t nyomd le a Shift-et és közben kattincs rá a gyerekre. Ezt követően válaszd a Hozzáadás a háztartáshoz opciót. Ha ez nem működik akkor semmi. (Ha tudod ezeket a csalásokat és már próbáltad is akkor bocsi. A részletes leírás csak arra az esetre van hogyha eddig ezt nem tudod.) Nekem ennyi jutott eszembe amivel ezt a problémát orvosolni lehet.
2015. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kedves bébicsősz az én csajszikámnak a babáját is elvitte. Én a város szerkesztőben kezdtem el keresgélni,hogy hol is lakik az illető... Sajnos nem találtam meg, de vissza tudtam hozni a babát.

Ugye minden famíliáról van egy kép, az én háztartásom képén ott volt a baba, és a házban is ott volt elvileg(nekem is eltűnt oldalról a kis kép). Az anyukát és a babát a vágólapra tettem, majd újra vissza a házba.Mentettem egyet és a kicsi babácskám újra a házamban volt. Remélem segítettem:)

2015. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!