Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnömhöz lementem...

A legjobb baratnömhöz lementem mert megbeszéltük hogy talizunk. Aztan a pasija irt neki hogy megy és a baratnöm beleegyezett. De mar nem ez volt az elsö hogy megbeszéltük hogy talizunk és a végén én mentem haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kor? Beszélj vele erről, lehetőleg ne felületesen, hanem minden gondod és gondolatod oszd meg vele ezzel kapcsolatban. Ha a pasija fontosabb nálad, akkor nem tudsz mit csinálni, még ha fejre állsz sem, ez esetben sajnos idővel benne van, hogy elhal a kapcsolatotok.
2015. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
emlitettem neki korabban hogy kicsit rosszul esett hogy multkor is ott hagyott mert jött a pasija varatlanul .De mondta hogy ez ne essen rosszul nekem .
2015. febr. 23. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm, ilyenkor bevannak zárva a kis világukba, örülnek, hogy van valakijük, de minden más huszadrangú lesz. Ugyanúgy elhalt nekünk is az a barátság, már évek óta nem beszéltünk.
2015. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igaz akkor mentem le hozza legutobb amikor nekem volt jo.
2015. febr. 23. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg mondta hogy bepotoljuk
2015. febr. 23. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd, ha neked is lesz pasid és hív a barátnőd, felejtsd el te is a találkozót. Ennyi.
2015. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerelem mindent felülír, kérdező. Nagyjából úgy szokott történni, hogy a húszas éveik derekára kikopnak egymás mellől a barátnők, aztán valamikor 40 felé újra egymásra találnak.
2015. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!