Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem fogadja el a játék...

Miért nem fogadja el a játék a telepítőkódot?

Figyelt kérdés
Telepítettem egy játékot és kérte a telepítő kódot.Megadtam és akkor elfogadta de mikor megakartam nyitni a játékot akkor újra kérte és akkor már nem fogadta el.

2015. aug. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt még véletlenül se a játék kategóriában kérdezd!
2015. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a játék készítőjével. De az is megoldás, ha megosztasz egy-két alapinformációt velünk is, mert különben honnan a répából tudjuk például azt, hogy melyik játékról van szó?
2015. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pl:a sims,warhammer40k,spore
2015. aug. 18. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad, EGY játékot telepítettél. Akkor most mi az igazság?
2015. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az adott játék pontos neve kéne, mert ahány játék, annyi szoftverfejlesztő cég, annyi support, annyi megoldás.


Meg az se mindegy, hol/hogyan vetted a játékot.

Ha neten vettél hozzá cd kulcsot kulcsos oldalról, annál megvan az esélye, hogy kilopták a dobozból és más jelentette, emiatt lezárták.

Aztán ott van az, hogy neten kukáztál valahonnan egy kódot, csak azt már felhasználták. Aztán mikor a net érzékelné és feldolgozná, látja, hogy baj van, más már használja.


Szóval, honnan van a kód, melyik játékról van szó?

2015. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!